• Redagujący autorzy

  W przypadku wątpliwości co do zawartości strony, kontakt do redagujących autorów znajdziesz na stronie redakcja.

 • Ostatnia modyfikacja pliku - kiedy?

  W tym celu kliknij na datę modyfikacji znajdująca się pod treścią strony, zostaniesz przeniesiony do strony na której znajdziesz stosowną informację.

 • Problem z pobieraniem załączonych plików

  W Microsoft Internet Explorer 4.01 jest błąd, który uniemożliwia automatyczne nadawanie nazwy pliku w okienku dialogowym. Nie ma na to rozwiązania. Błąd, który zahacza o ten mechanizm, jest także w Microsoft Internet Explorer 5.5, jednak da się go ominąć aktualizując przeglądarkę poprzez Service Pack 2 lub późniejszy.

 • Wyszukiwanie na stronach

  Aby w skuteczny sposób przeszukiwać dokumenty wpisz w wyszukiwarce dokumentów frazę nie zawierającą odmiany wyszukiwanego wyrazu, na pewno zwiększy to szansę trafienia.

 • Wyszukiwanie w załączonych dokumentach

  Aby w skuteczny sposób przeszukiwać dokumenty wpisz w wyszukiwarce dokumentów frazę nie zawierającą odmiany wyszukiwanego wyrazu, wyszukiwarka radzi sobie w wielu przypadkach z odmianami, lecz to na pewno zwiększy szansę trafienia.

 • Maillista - subskrypcja aktualności

  Aby zapisać się na listę mailową w której będziesz informowany o aktualnościach, komunikatach itp. wpisz w formularzu swój adres email, po kilku sekundach zostanie wysłany do Ciebie email z prośbą o potwierdzenie wpisu, kliknij na stosowny link i potwierdź wiarygodność. Dopóki tego nie zrobisz żadna informacja nie zostanie przesłana na Twoje konto mailowe.

 • Zapisywanie dokumentu na dysku - drukowanie

  Aby zapisać na dysku wyłącznie treść strony lub ją wydrukować użyj linku “wersja do druku” pod treścią strony, z poziomu otwartego okna będziesz mógł wygodnie wydrukować lub zapisać wybraną stronę, bez zbędnych dodatków.